Külastamine

Viimati uuendatud:  11.11.2021

Lahtiolekuajad - E-N 11-17 P 11-15 Külastaja juurdepääs muuseumisse lõpetatakse 1 tund enne sulgemist.

Riigi- ja juudi kalendri pühadel on muuseum kinni. Muuseumi külastamine väljaspool tööaega on võimalik eelneva kokkuleppe alusel.

Suvel muuseum on kinni järgmistel kuupäevadel 12.-13.06. (Šavuoti püha), 22.-29.06.,  21.07.-07.08., 13.08. (9. Ava paast). Sel ajal giidiga külastust ei korraldata. Individuaalsed külastamised lubatakse ainult eelmise kokkulepe puhul (v.a. laupäevad ja pühapäevad ning 9.Ava paast)

Muuseumi ja muuseumi näituste külastamise kord on muutunud. Teenindatakse ainult eelnevalt registreerinud rühmad ja külastajad. Rühma külastamise puhul (10-25 inimest) palume registreerimisel lisada rühma nimekirja (v.a. Eesti õppeasutuste rühmad). Individuaalse külastamise puhul tuleb registreerimisel lisada isikutõendava dokumendi koopia. Sooviavaldus tuleb saata aadressile museum@jewish.ee või täita vormi ja kinnitus saadetakse esimesel võimalusel. Kõik andmed kustutakse kohe pärast Teie külastamist.

Vabandame ebamugavuste pärast.

Teave reisibüroodele ja giididele. Ekskursioone muuseumides ja sünagoogides võib läbi viia ainult muuseumi töötaja või muuseumi atesteeritud giid.
Lisateabe saamiseks võtke meiega ühendust.

Eesti Juudi muuseum on eramuuseum ja töötab tänu annetustele. Palume külastamisel annetada muuseumile vähemalt 10 € külastamise eest. Uurijad, lapsed, õpilased, üliõpilased, pensionärid, Eesti Juudi Kogukonna ja Eesti Juudiusu Ühingu liikmed – tasuta.

Audiogiidi kasutamine on tasuta. Giidi teenused ja külastamine gruppidega on kokkuleppel.

Eesti Juudi Muuseumi külastamine koos giidiga võib ühendada Tallinna Sünagoogi külastamisega. Sel juhul täiendavalt annetusele Eesti Juudi muuseumile tuleb annetada Tallinna Sünagoogile vähemalt 5 eurot ühe külastaja kohta. Annetajaile pakume Magasini tänava kalmistupargi (endine Tallinna vana juudi kalmistu), Tallinna Juudi kalmistu Rahumäel ja Klooga holokausti memoriaali külastamine. Annetuse suurus on kokkulepel. Info Eesti Juudi muuseumi täiendavatest teenustest leiate siit.

Aadress – Tallinn, Karu 16 kaart

Muuseum asub Eesti Juudi Kogukonna keskuses. Sisemiseks palun vajutada nupule „MUSEUM“

Kuidas meid leida

Bussiga

1А 5 8 34А 38Peatus “Pronksi” (kesklinna poolt)
1А 5 8 29 34А 35 38 44 51 102 114 115 174Peatus “Pronksi” (kesklinna poole)

Tramm

1 2 3 4Peatus “Hobujaama”
1 3Peatus  “Tallinna Ülikool”

Ühistranspordi reisiplaneerija

Auto
Karu tänaval kehtib ühesuunaline liiklus Tuukri põigust Jõe tänavani. Sissesõit on võimalik Tuukri tänava poolt Tuukri põigu kaudu või Narva maanteelt Aedvilja tänava kaudu.

Parkimine
Karu tänav asub tasulisel parkimisalal (tsoon Kesklinn). Rohkem infot Tallinna linna veebilehelt

Juhime tähelepanu sellele, et muuseum asub 3.korrusel hoones, kus lifti ei ole. See võib tekitada raskusi liikumispuuetega inimestele. Palume sellega arvestada. Vabandame võimalike ebamugavuste eest!

Lisa infot: museum@jewish.ee +372 56262251

Meid toetab

© Eesti Juudi Muuseum
envelopephone-handsetmap-markerchevron-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram