Külastamine

Viimati uuendatud:  11.11.2021

Lahtiolekuajad - E-N 11-17 P 11-15

NB! Seoses osalemisega rahvusvahelises konverentsis muuseum on kinni pühapäeval, 27.novembril. 28.-30.novembril muuseum ei osuta giidi teenuseid.

Riigi- ja juudi kalendri pühadel on muuseum kinni. Muuseumi külastamine väljaspool tööaega on võimalik eelneva kokkuleppe alusel.

Eesti Juudi muuseum on eramuuseum ja töötab tänu annetustele. Palume külastamisel annetada muuseumile. Lastele, õpilastele, tudengitele ja pensionäridele on sissepääs tasuta.

Audiogiidi kasutamine on tasuta. Giidi teenused ja külastamine gruppidega on kokkuleppel. Grupituur giidiga – ettetellimine, kokkulepehind.

Eesti Juudi muuseumi külastamine koos giidiga võib ühendada Tallinna Sünagoogi külastamisega. Sel juhul täiendavalt annetusele Eesti Juudi muuseumile tuleb annetada Tallinna Sünagoogile vähemalt 5 eurot ühe külastaja kohta. Info Eesti Juudi muuseumi täiendavatest teenustest leiate siit.

Aadress – Tallinn, Karu 16 kaart

Muuseum asub Eesti Juudi Kogukonna keskuses. Sisemiseks palun vajutada nupule „MUSEUM“

Kuidas meid leida

Bussiga

1А 5 8 34А 38Peatus “Pronksi” (kesklinna poolt)
1А 5 8 29 34А 35 38 44 51 102 114 115 174Peatus “Pronksi” (kesklinna poole)

Tramm

1 2 3 4Peatus “Hobujaama”
1 3Peatus  “Tallinna Ülikool”

Ühistranspordi reisiplaneerija

Auto
Karu tänaval kehtib ühesuunaline liiklus Tuukri põigust Jõe tänavani. Sissesõit on võimalik Tuukri tänava poolt Tuukri põigu kaudu või Narva maanteelt Aedvilja tänava kaudu.

Parkimine
Karu tänav asub tasulisel parkimisalal (tsoon Kesklinn). Rohkem infot Tallinna linna veebilehelt

Juhime tähelepanu sellele, et muuseum asub 3.korrusel hoones, kus lifti ei ole. See võib tekitada raskusi liikumispuuetega inimestele. Palume sellega arvestada. Vabandame võimalike ebamugavuste eest!

Lisa infot: museum@jewish.ee +372 56262251

Meid toetab

© Copyright Eesti Juudi Muuseum
envelopephone-handsetmap-markerchevron-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram